II Forum Leczenia Ran – druga edycja popularnej konferencji już w 2018 roku

Pierwsza konferencja z cyklu „Forum Leczenia Ran” okazała się ogromnym sukcesem – ponad 600 uczestników, ciekawe wykłady, liczne angażujące warsztaty i panele dyskusyjne przyciągały tłumy uczestników. Ze względu na ogromne zainteresowanie II edycją tego wydarzenia, zapisy na II Forum Leczenia Ran ruszają już od 1 stycznia. 

II Forum Leczenia Ran – 11-13.10.2018 r.

 

Już 11-13.10.2018 r. w Hotelu Mercure w Zakopanem odbędzie się druga konferencja z cyklu „Forum Leczenia Ran”, nowoczesnej i interdyscyplinarnej, autorskiej konferencji Evereth Publishing. To wyjątkowe spotkanie specjalistów różnych branż zainteresowanych tematyką leczenia ran – doskonała okazja do wymiany doświadczeń i rozwoju w tej prężnie rozwijającej się i trudnej dziedzinie.

Nowoczesność i interdyscyplinarność

Pierwsza edycja interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu „Forum Leczenia Ran” pod hasłem „Postępowanie z raną trudno gojącą się – fakty i mity” przyciągnęła tłumy zainteresowanych. Intencją tego spotkania była szersza kontynuacja edukacji w ramach projektu prowadzonego w ścisłej współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych, dedykowanego lokalnemu środowisku medycznemu, które w codziennej praktyce zmaga się z trudną problematyką leczenia i opieki nad raną trudno gojącą się.

Spotkania lokalne, które zainspirowały Forum Leczenia Ran

Od 2014 roku w cyklach regionalnych konferencji jednodniowych zorganizowanych wspólnie z Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych udział wzięło ponad 6000 uczestników.

Z uwagi na ciągłe zainteresowanie środowiska formuła spotkań jednodniowych będzie prowadzona również w 2018 roku, jednakże nabyte przez nas doświadczenie pokazało, że zapotrzebowanie na edukację w tym zakresie jest dużo większe, stąd idea tej konferencji – prezentacja faktów opartych na wytycznych i rekomendacjach naukowych oraz wskazywanie błędów w leczeniu, obalanie mitów niestety jeszcze mocno zakorzenionych w środowisku.

Dla lekarzy, pielęgniarek i wszystkich zainteresowanych tematyką

Do udziału w serdecznie zapraszamy lekarzy różnych specjalności, pielęgniarki i wszystkich tych, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problematyką leczenia ran o różnej etiologii, zarówno w opiece szpitalnej, jak i ambulatoryjnej oraz domowej.

Poza sesjami wykładowymi zapraszamy również do udziału w tematycznych warsztatach szkoleniowych oraz panelach dyskusyjnych.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualności na ten temat na naszej stronie internetowej oraz na naszym fanpage’u na Facebooku. Dla tych, którzy zdecydują się na udział w konferencji już w styczniu przygotowujemy atrakcyjne oferty.

Obejrzyj wideorelację z I Forum Leczenia Ran:

Zobacz również

Udostępnij

Evereth Publishing