Rusza nowy portal o medycynie – Evereth News!

5 lutego 2018 r. oficjalnie ruszył nowy portal wydawnictwa medycznego Evereth Publishing – Evereth News. Na portalu znajdziemy newsy ze świata medycyny, artykuły poradnikowe, wideo, wywiady z ekspertami i wydarzenia z branży.

Od lat tworzymy medyczne czasopisma naukowe i współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi problemami i sukcesami obszaru zdrowia. Dlatego postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, w której będziemy pisać o tym, co ważne i o czym powinno się mówić nie tylko wśród lekarzy, ale także wśród wszystkich beneficjentów polskiej służby zdrowia – tłumaczy Mariola Piotrowska, prezes wydawnictwa Evereth Publishing.

Na portalu www.everethnews.pl mają powstać cykle tematyczne dotyczące m.in. kluczowych problemów pielęgniarek i lekarzy, rozwoju telemedycyny i najciekawszych osiągnięć technologii w obszarze zdrowia. Artykuły pojawiające się na Evereth News będą dotyczyły m.in. zdrowia publicznego, onkologii, chirurgii, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, dietetyki, zakażeń i konferencji branżowych. Portal dedykowany jest lekarzom, pielęgniarkom, opiekunom medycznym, farmaceutom, pacjentom i wszystkim zainteresowanym rozwojem medycyny.

Kliknij i zobacz:

www.everethnews.pl

Zobacz również

Udostępnij

Evereth Publishing