Opieka wielokulturowa w OIT – konferencja dla pielęgniarek anestezjologicznych

Evereth Publishing wsparło Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki w organizacji konferencji “Opieka Wielokulturowa w Oddziałach Intensywnej Terapii”.  Inicjatywa promuje wymianę dobrych praktyk i zakłada wzmocnienie potencjału organizacji do działań na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym.

17 września w Golden Floor Plaza w Warszawie odbyła się konferencja “Opieka Wielokulturowa w Oddziałach Intensywnej Terapii” przygotowana przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki we współpracy z Evereth Publishing w ramach projektu partnerstwa strategicznego pt. ,,Multicultural Care in European Intensive Care Units – MICE-ICU’’ (project number: 2016-1-PL01-KA202-026615).

Wśród tematów wykładów konferencji “Opieka Wielokulturowa w Oddziałach Intensywnej Terapii” pojawiły się m.in. takie, jak: badania na temat kompetencji kulturowych pielęgniarek w Polsce – wyniki przeglądu piśmiennictwa, problemy i wyzwania w opiece nad pacjentem z odmiennej kultury w OIT – analiza przypadku, kompetencje kulturowe i potrzeby edukacyjne pielęgniarek OIT w zakresie opieki wielokulturowej – analiza wyników badań uzyskanych w ramach projektu MICE-ICU, a także kurs e-learningowy z zakresu opieki wielokulturowej w OIT – efekt międzynarodowej współpracy partnerów projektu MICE-ICU.

Przeczytaj relację z konferencji i obejrzyj galerię zdjęć:

 

Zobacz również

Udostępnij

Evereth Publishing