Evereth Publishing zorganizuje konferencję jubileuszową Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Ośrodek kończy 10 lat istnienia – to dziś jeden z najbardziej nowoczesnych oddziałów oparzeniowych w Polsce.

Konferencja jubileuszowa odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 r. w Kazimierzu Dolnym. Zaproszeni goście będą uczestniczyć w wykładach i panelach dyskusyjnych dotyczących tematyki oparzeń i chirurgii rekonstrukcyjnej. Organizatorem i Przewodniczącym Komitetu Naukowego wydarzenia jest Konsultant Krajowy w dziedzinie chirurgii plastycznej oraz lekarz koordynujący WCLOiCHR, prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna.

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna zaprasza na konferencję jubileuszową

Szanowni Państwo,
Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej rozpoczęło swoją działalność 24 sierpnia 2009 roku. Mija 10 lat odkąd zdecydowaliśmy się zbudować oddział, który stał się szansą na nową jakość wysokospecjalistycznej pomocy w zakresie leczenia oparzeń, odmrożeń i chirurgii rekonstrukcyjnej. 

Jesteśmy pierwszym w Polsce tak specjalistycznym oddziałem z intensywną terapią, chirurgią plastyczną i rehabilitacją w leczeniu oparzeń dla dzieci i dorosłych. Dysponujemy nowoczesną aparaturą i przede wszystkim – zespołem doskonałych specjalistów, zaangażowanych w codzienną pracę Centrum.

Jubileusz 10-lecia to okazja, by podziękować wszystkim tym, którzy od lat wspierają WCLOiCHR, ale także okoliczność do wymiany doświadczeń i edukacji. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na uroczystą konferencję jubileuszową z okazji 10-lecia Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Mam nadzieję, że będziecie Państwo z nami w Kazimierzu Dolnym.

Serdecznie zapraszam!
prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna
Lekarz koordynujący WCLOiCHR
Konsultant Krajowy w dziedzinie chirurgii plastycznej

Udostępnij

Evereth Publishing