Podczas konferencji III Forum Leczenia Ran w Karpaczu odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 10 lat istnienia wydawnictwa naukowego Evereth Publishing. Uroczystej gali towarzyszyło wręczenie nagród zasłużonym dla edukacji w zakresie zdrowia w Polsce – “Kryształowy Evereth – Ekspert Edukacji w Medycynie”.

Konferencja III Forum Leczenia Ran była nie tylko okazją do zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń, ale również do świętowania wyjątkowego jubileuszu – organizator wydarzenia, wydawnictwo naukowe Evereth Publishing w tym roku obchodzi bowiem 10-lecie istnienia.

Z tej okazji 10 października 2019 roku odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa, podczas której przedstawiciele Evereth Publishing podsumowali 10 lat pracy wydawnictwa, a także po raz pierwszy wręczyli nagrody Kryształowy Evereth – Ekspert Edukacji w Medycynie specjalistom najbardziej zaangażowanym w rozwój medycyny w Polsce. Nagrodą wyróżniono tych, którzy z pasją szerzą wiedzę i dzielą się swoimi doświadczeniami z przedstawicielami wszystkich dziedzin medycznych.

Zwieńczeniem Gali Jubileuszowej z okazji 10-lecia istnienia Evereth Publishing był występ Kabaretu Hrabi.

Dziękujemy, że byli Państwo z nami!

Udostępnij

Evereth Publishing