O nas

Wydawnictwo naukowe o profilu medycznym
Evereth Publishing to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży wydawnictw medycznych. Wydajemy czasopisma naukowe, książki, poradniki, kompendia i materiały edukacyjne. Nasze publikacje to prace naukowe wybitnych postaci polskiej medycyny, z którymi mamy zaszczyt i przyjemność współpracować od wielu lat.
KONFERENCJE, SYMPOZJA I EVENTY MEDYCZNE
Organizujemy najlepsze konferencje medyczne, sympozja, kongresy, warsztaty i spotkania branżowe. Nasze projekty wyróżnia wysoki poziom merytorycznynowoczesność i interdyscyplinarność. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście – każde nasze rozwiązanie jest dostosowane do określonej tematyki i potrzeb odbiorców.

Zapewniamy kompleksową organizację wydarzenia, profesjonalną obsługę, pakiet wideo & foto, opracowanie koncepcji przekazu merytorycznego, szeroką promocją i wiele, wiele innych.

Przestrzeń do interdyscyplinarnego dialogu
Edukacja w środowisku medycznym to nasza pasja, której poświęcamy wszystkie sfery działalności Evereth Publishing.

Bardzo ważnym elementem naszych eventów i publikacji jest także interdyscyplinarność – naszą misją jest tworzenie przestrzeni do interdyscyplinarnego dialogu w środowisku medycznym. Udaje nam się to przede wszystkim podczas naszych konferencji – zwłaszcza autorskiego cyklu wydarzeń pod hasłem Forum Leczenia Ran. Wierzymy, że tylko zróżnicowany i skłonny do dialogu interdyscyplinarny zespół jest w stanie odnieść spektakularny sukces w leczeniu i wesprzeć rozwój medycyny w Polsce i na świecie.

Custom publishing
Wierzymy w to, że siłą rozwoju polskiej medycyny jest stałe rozpowszechnianie wiedzy medycznej w środowiskach lekarskich, farmaceutycznych i wśród pacjentów. Budujemy także interdyscyplinarny pomost między specjalistami różnych branż środowiska medycznego a środowiskiem farmaceutycznym.

Od lat świadczymy usługi custom publishing, gwarantując najwyższą jakość i wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wiemy, jak tworzyć ciekawe i profesjonalne publikacje, które przyciągną uwagę czytelników i podkreślą prestiż działalności autora.

Współpraca z Evereth Publishing
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące różnych form współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani publikacją artykułu na łamach naszych czasopism medycznych, mają Państwo pomysł na ciekawą książkę o tematyce medycznej lub chcą Państwo zorganizować ciekawą i nowoczesną konferencję medyczną dla pielęgniarek, lekarzy i farmaceutów – jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zaufali nam:

Nasz zespół
Prezes Zarządu Evereth Publishing
Mariola Piotrowska
Ekspert w branży wydawnictw medycznych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Całą swoją karierę zawodową poświęciła pracy w wydawnictwach medycznych o charakterze naukowym, także w tych międzynarodowych o największej renomie światowej. Odbyła szereg krajowych i międzynarodowych szkoleń z zakresu procedur przygotowywania i obrotu informacjami naukowymi oraz systemów cytowań. Koordynowała dziesiątki prasowych tytułów naukowych i projektów książkowych z różnych dziedzin medycyny.
Czytaj więcej
W 2007 roku, z okazji XX-lecia powstania Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, otrzymała wyróżnienie i dyplom uznania za wybitny wkład pracy w rozwój Instytutu. Wieloletni aktywny członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, w 2015 roku otrzymała odznakę „Zasłużony dla Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej” za aktywne działanie na rzecz rozwoju i edukacji dedykowanej tej trudnej dziedzinie medycyny. Z pasji i marzenia o wydawnictwie skupionym na łączeniu wysokiego poziomu merytorycznego z ciekawym designem i nowymi technologiami stworzyła w 2009 r. wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Dziś w ramach działalności Evereth współpracuje z największymi autorytetami polskiej medycyny, towarzystwami naukowymi i innymi naukowymi grupami opiniotwórczymi, autorami wartościowych prac naukowych, które można znaleźć w czasopismach i pozycjach książkowych wydawnictwa. Zarządza zespołem i buduje strategię firmy, której działalność obejmuje już nie tylko publikację czasopism i książek naukowych, ale także organizację konferencji, szkoleń, sympozjów, gal, realizację filmów i reportaży oraz prowadzenie medycznych serwisów internetowych.
Wiceprezes Zarządu 
Kamil Piotrowski

22 813 21 92

Business Development Director
Krzysztof Nowiński

22 813 21 92

PR & Marketing Manager
Katarzyna Piotrowska

22 813 21 92

Graphic Designer
Arkadiusz Kwiatkowski

22 813 21 92

Redaktor Prowadzący
Dorota Zwierzchowska

22 813 21 92

+48 885 243 441

Redaktor Inicjujący
Monika Gostołek

22 813 21 92

+48 609 011 810

Redaktor techniczny
Daniel Piotrowski

22 813 21 92

Office Assistant
Joanna Gawryszewska

22 813 21 92

+48 601 849 161

Redaktor
Natalia Janus

22 813 21 92

+48 885 301 304

Młodszy Redaktor
Marta Bogucka

22 813 21 92

+48 609 003 431

Evereth Publishing